Kancelaria Radcy Prawnego

Barbara Wrońska

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Wrońska  świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. 

 

Kancelaria mieści się w Piasecznie.

 

Kancelaria zorientowana jest na świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług prawnych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Priorytet wysokiej jakości jest realizowany z wykorzystaniem naszej wiedzy, doświadczenia i pełnego zaangażowania w prowadzone sprawy. Nigdy nie działamy schematycznie i szablonowo zawsze dobierając najbardziej optymalne metody działania. W relacjach z Klientami stawiamy na otwartość i pełną transparentność zasad rozliczeń.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Radca prawny Barbara Wrońska

 

jestem członkiem samorządu radcowskiego – Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz samorządu adwokackiego – Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W 2012 r. ukończyłam aplikację adwokacką i otrzymałam wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, natomiast w 2013 r. uzyskałam wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Indywidualną kancelarię radcy prawnego prowadzę od 2013 r., zaś praktyczne doświadczenie zawodowe, zdobywałam w renomowanych kancelariach adwokackich począwszy od rozpoczęcia wyższych studiów prawniczych w 2001r., najpierw jako asystent, następnie aplikant adwokacji oraz po zakończeniu aplikacji – adwokat.

W mojej karierze zawodowej zajmowałam się obsługą prawną przedsiębiorców, w tym spółek i spółdzielni, prowadzeniem sporów przed Sądami Powszechnymi oraz sprawami z zakresu prawa nieruchomości i prawa lokalowego, w tym ustalaniem stanu prawnego gruntu, procesami inwestycyjnymi, najmem powierzchni komercyjnych, a także  prowadzeniem spraw, z zakresu dekretu z 26 października 1945r. o własności i użytkowaniu  gruntów na obszarze m. st. Warszawy.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia zawodowe oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawiez zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i uzyskałam licencję zawodową.

Począwszy od roku 2010 prowadziłam w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, następnie Uczelni Vistula, wykłady z zakresu prawa cywilnego i nieruchomości.

W mojej pracy zawsze kieruje się indywidulanym podejściem do każdego Klienta, rzetelnością oraz zapewnieniem usług prawniczych o najwyższych standardach.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno Przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych.  

 

radca prawny Barbara Wrońska